HAKKIMIZDA

Siberson ana faaliyet alanına yönelik olarak Siber Güvenlik Çözümleri, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, Kurumsal Risk Yönetim Sistemi, İş Sürekliliği Yönetim Sistemleri, Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemleri gibi sistemleri tasarlarken; Veri Analizi, Yapay Zeka ve IOT alanlarındaki innovatif projeler hedefleri arasında yeralmaktadır. Başta Bilgi Güvenliği olmak üzere CISA, ITIL, COBIT ve Proje Yönetimi alanlarındaki deneyimlerini ve yetkinliklerini danışmanlık ve eğitim faaliyetleri çatısında paylaşmaktadır.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,Güçlü bir iletişim ile müşterilerimiz aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,Yurt içi ve yurt dışında müşteri portföyümüzü büyüterek en çok tercih edilen lider teknoloji şirketi olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

VİZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.