Dokümanlarınızı,Süreçlerinizi,Varlıklarınızı,Kurumsal Risklerinizi,İş Sürekliliği Planlarınızı,Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminizi ve daha birçok sistemlerinizi yönetmek için bugünün şartlarında birçok farklı uygulama kullanmanız gerekir.

Sadece bu uygulamaları kullanmanız yetmez.Çünkü bu sistemler birbirleri ile içiçedir.Ve bazı sistemleri bütüncül bakış açısıyla yönetmeniz ve bunu diğer sistemlerle entegre etmeniz gerekir.

Entegre edilmemesi sizlere aynı birden fazla kez yaparak ciddi zaman kaybına, verilerinizin bütüncül olmamasına,herbir sisteminizi ayrı ayrı yönetmenize ve iş gücü kaybına ve daha birçok olumsuz durumlara sebep olur.

Ayrı ayrı konumlandırdığınız sistemler arasında entegrasyon yapmak ise apayrı zorlu ve maliyetli bir süreçtir.

Ape Ims ürününü herbir sistemi ayrı ayrı yönetilebileceği ve tamamının gerekli yerlerde entegre olduğu bir paket olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aynı zaman paketin içerisindeki bazı ihtiyaç duyulan ve dünyanın kabul ettiği veriler, hazır olarak gelmektedir.Bu verilerle sağlıklı bir başlangıç yapılabileceği gibi kurumun yapısına göre şekillendirilebilmektedir.